Twentysix 26 Rokka VIP

 Eskişehir düğün salonları Twenty Six şirketinin bir diğer güçlü halkası ROKKA VİP, hizmet sektöründe yılların birikimi Twenty Six Eğlence Tesislerinin göz bebeklerindendir. 800 kişiyi ağırlayabilen Salonu, Kır Düğünü hayali olanlara 1200 misafir davet edebilmeleri olanağı sunan bahçesi, park sorunu yaşamayacağınız rahat otoparkı ve çocukların sıkılmayacağı ortamın oluşturulduğu Oyun Parkı ile ROKKA VİP, sınırları kendisinin belirleyeceğini bir kez daha göstermiştir.

 Eskişehir düğün salonları Tüm yenilikleri takip eden yapısıyla modern mimarisinin ön planda olması, son teknolojinin eşlik ettiği ışıklandırma sistemi ile zeminden yüksek sahnesinin fark yaratması, hizmet sektöründe insan faktörünün ön planda olmasından dolayı profesyonel-güler yüzlü ekibinin bir arada olması, yemeklere sevgisini katan ustaların el becerileri ile misafirlerine verdiği değeri göstermektedir.

 Eskişehir düğün salonları Şehrin gürültüsünden uzak aklınıza gelebilecek her organizasyon için adı sıkça geçecek olan mekan, ROKKA VİP SALON.

 Eskişehir düğün salonları Twenty Six Eğlence Tesisleri, Mutluluğun Merkezi…

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Orhangazi Mah, Kütahya Yolu No:280, Odunpazarı/Eskişehir

Twentysix 26 Rokka VIP

Orhangazi Mah, Kütahya Yolu No:280, Odunpazarı/Eskişehir

Kütahya Yolu Fidanlık Park Üzeri Opet Petrol Yanı

0 (222) 324 20 24

0 (532) 364 94 01

0 (545) 465 63 53

twentysix@hotmail.com.tr